×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
آقای مدیر برق؛ اگر به مردم توضیح دهید می میرید؟!/ مدیریت غار نشینانه شرم آور است!

آوای بوشهر – رضا رئیسی: چندین روز است که شاهد قطع برق نقاط مختلف شهرستان جم در اوج مصرف هستیم. این قطعی های متناوب که سراسر استان را دچار مشکل ساخته است بخشی از این مشکل بدون تردید ناشی از ضعف مفرط وزارت نیرو و دولت در برآورد نیاز برقی کشور در تابستان جاری است و باید به این بی عرضه گی مدیریتی در سطح کشور تاسف خورد.

اما بخشی از این فاجعه مدیریتی نه در عدم پیش بینی صحیح این روزها که در غار نشینی مدیران برق استان و شهرستان دارد.

با وجود اینکه زمان بندی خاموشی ها در تهران بزرگ به مردم اعلام شده است در شهرستان جم و استان بوشهر، قطع برق بدون هیچ نظم خاص یا اطلاع رسانی انجام می شود و بخشی از جامعه که دارای بیمار یا فرزندان خردسال دارند با مشکلات جدی جانی مواجه می کند.

 

نکته زشت و تاسف آور ماجرا، عدم پاسخگویی مدیریت برق شهرستان جم و استان بوشهر به گلایه های مردم در خصوص بی نظمی در قطع برق است.

اینکه اوضاع آب و برق استان متمول و نیروگاه اتمی دار بوشهر تا این حد فاجعه باشد چندان عجیب نیست اما اینکه مدیریت برق حاضر به پاسخگویی به مردم و شفاف سازی باشد شرم آور است!

 

مدیران برق علاوه بر مدیریت برق( که در انجامش ناتوان است) قرار است فرهنگ سازی مصرف را هم انجام دهند اما انگار حاضرند بمیرند اما به مردم توضیح ندهند چه می کنند؟

 

شاید هم باید برای شکستن روزه سکوت شان مردم کفاره بدهند!

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false