×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
آیا رییس روابط عمومی پالایشگاه فجر جم رفتنی است؟

 مدتی است تب و تاب بخشنامه وزیر نفت مبنی بر جابجایی روسا و مدیرانی که بیش از ۴ سال در یک جایگاه قرار دارند وجود دارد و گفته میشود مدیر منطقه ویژه نیز بر همین اساس جابجا شده است.
 در پالایشگاه جم نیز روسا و مدیرانی مانند جمالی رییس روابط عمومی مشمول همین قانون میشود ولی هنوز خبری از جابجایی وی نیست.
گفته میشود وی با استفاده از موقعیت جانبازی خود علیرغم  مخالفت منطقه ای بر حضور وی  در منطقه باز تلاش به ماندن دارد.
 جمالی چند سالی است که رفتار و عملکردش در حوزه های برون و درون سازمانی موجی از مخالفت ها را برای سازمان خود و محیط پیرامون ایجاد نموده است.
بنظر میرسد مدیرعامل پالایشگاه جم بخواهد به بهانه بخشنامه وزیر وی را به پالایشگاه دیگر منتقل کند که با مقاومت شدید این رییس روابط عمومی خود مواجه شده است و جمالی میخواهد به هر شکلی خود را نگه دارد .
 حال باید دید وضعیت این فرد که تا کنون موجب نارضایتی زیادی در درون و برون دستگاه خود بوده است و همواره مورد اعتراض مسولان و نماینده مجلس و شوراها بوده چگونه رقم میخورد.
 به هر حال هر نیروی رسمی دولت در صورت جابجایی و انتقالی باید در دستگاه موازی کاریابی شود و بنظر میرسد هیچ پالایشگاهی تا کنون حاضر به پذیرش جمالی رییس روابط عمومی فجر گاز جم نیست و این موضوع از دلایل عدم جابجایی وی تا کنون بوده است.حال باید دید تصمیم مدیرعامل چگونه رقم خواهد خورد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false