×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
بیش از ٢٠ پروژه عمرانی بزرگ و کوچک در شهر جم در حال اجراست

صدرالله حیدری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زیباسازی اصل مهمی است که در کنار اجرای پروژه های عمرانی باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: شهر جم چهره کارگاه عمرانی به خود گرفته است و تلاش می کنیم این عملیات با سرعت بیشتری در فصل کاری دنبال شود .

شهردارجم خاطر نشان کرد : از مهمترین پروژه های عمرانی در حال اجرا در سطح شهر، پروژه بزرگ مجتمع فرهنگی هنری ، هتل سه ستاره شهر، پارکینگ طبقاتی ، استخر سرپوشیده و مجموعه بازی های آبی، فاز دوم پارک بزرگ چگاسه ، فاز دوم بلوار شهید چمران ، مجتمع اداری تجاری بهارستان و چندین پروژه عمرانی بزرگ و کوچک که با جدیت تمام دنبال می شود.

حیدری اضافه کرد : پروژه های شاخصی در دستور کار شهرداری قرار دارد که می‌تواند تاثیر بسزایی در توسعه بخش های مختلف عمرانی، فرهنگی و زیرساختی شهر داشته باشد.

وی تصریح کرد: تبدیل شهر جم به کارگاه بزرگ عمرانی،‌ بهره‌ برداری از پروژه‌های مختلف، انجام اقدامات مختلف فرهنگی و آغاز پروژه‌های جدید در شهر همه و همه بیانگر عزم جدی اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری در راستای خدمت رسانی به شهروندان و ساختن شهری زیبا و آباد می باشد.

شهردار جم تاکید کرد: اجرای پروژه های مختلفی در دستور کار شهرداری قرار دارد اما باید توجه داشت که منابع مالی شهرداری نیز محدود است و به همین دلیل مشکلات باید اولویت بندی و به تدریج حل کرد که امیدواریم شهروندان نیز در این مسیر یاریگر مجموعه شهرداری باشند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false