توقیف موتورسیکلت قاچاق ۲۵ میلیونی در جم
توقیف موتورسیکلت قاچاق ۲۵ میلیونی در جم

آوای جم: فرمانده انتظامی شهرستان جم از توقیف یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق ۴۰۰ سی سی قاچاق به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش آوای جم به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر؛ سرهنگ سید علی مهدیان گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و با هدف برخورد با موتورسواران متخلف و کاهش تصادفات […]

آوای جم: فرمانده انتظامی شهرستان جم از توقیف یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق ۴۰۰ سی سی قاچاق به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش آوای جم به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر؛ سرهنگ سید علی مهدیان گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و با هدف برخورد با موتورسواران متخلف و کاهش تصادفات رانندگی، یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق با حجم ۴۰۰ سی سی در شهرستان جم توقیف شد.

وی افزود: ماموران انتظامی این موتورسیکلت را وقتی راکبش می‌خواست با استفاده از شلوغی مسیر فرار کند با به کارگیری شگرد خاص پلیسی توقیف کردند و این وسیله برای سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی منتقل شد.

سرهنگ مهدیان ادامه داد: پیشگیری از جرایم، برخورد با موتورسواران متخلف و جلب رضایت عمومی مردم، از اهداف پلیس در اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی است که به صورت ویژه در دستور کار پلیس جم قرار دارد .

فرمانده انتظامی شهرستان جم از رانندگان وسایل نقلیه درخواست کرد با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و دوری از تخلفات، زمینه ساز آرامش و آسایش خود و دیگران باشند.