تیم پارس جم دنبال میزبانی در لیگ آسیا باشد
تیم پارس جم دنبال میزبانی در لیگ آسیا باشد

میدارم با بهرهبرداری از هتل جم و راهاندازی مجدد پروازهای فرودگاه توحید جم امکانات شهرستان افزایش یابد و در صورت کسب سهمیه آسیایی بتواند میزبان خوبی برای تیمها در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

آوای بوشهر: مسئول کمیته مسابقات لیگ برتر گفت: تیم پارس جنوبی‌جم با بهبود امکانات زیرساختی به دنبال میزبانی در لیگ آسیا باشد.

به گزارش «آوای بوشهر»؛ سعید فتاحی در نشست با دبیرکل فدارسیون فوتبال و مسئولان شهرستان جم با اشاره به اینکه در شهرستان جم همدلی خوبی برای آماده شدن ورزشگاه تختی جم وجود دارداظهار داشت: در گرما و ماه رمضان امسال همه مسئولان جم پای کار بودند و از نزدیک زحمات این عزیزان را مشاهده کردم و همین همدلی سبب برگزاری مسابقات لیگ برتر در جم شد.

وی با بیان اینکه همکاری و همدلی مسئولان در توسعه زیرساخت‌های ورزشگاه تختی جم قابل تقدیر است تصریح کرد: تیم پارس جنوبی از پشتوانه خوبی در شهرستان جم برخوردار است که این مهم سبب توسعه و موفقیت این تیم می‌شود.

فتاحی با اشاره به اینکه تیم فوتبال سپید رود رشت همراه پارس جنوبی جم به لیگ برتر صعود کرد افزود: اگر امکانات ورزشگاه جم در لیگ یک به اندازه ۲۰ درصد بود با پیشرفت خوبی که در روند بازسازی ورزشگاه صورت گرفت به ۷۰ درصد رسید در آن طرف ورزشگاه رشت که سابقه میزبانی در لیگ برتر نیز داشت تنها ۱۰ درصدی پیشرفت در بهبودی امکانات ورزشگاه صورت گرفت و به ۶۰ درصد حد انتظارات ما رسیده است.

وی در خصوص بهبود امکانات زیر ساختی در سطح شهرستان جم بیان کرد: امیدارم با بهرهبرداری از هتل جم و راهاندازی مجدد پروازهای فرودگاه توحید جم امکانات شهرستان افزایش یابد و در صورت کسب سهمیه آسیایی بتواند میزبان خوبی برای تیمها در لیگ قهرمانان آسیا باشد.