دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است/ پشتیبانی از خانواده شهدا، باعث استحکام و پایداری این نظام و انقلاب می‌شود
دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است/ پشتیبانی از خانواده شهدا، باعث استحکام و پایداری این نظام و انقلاب می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است گفت: تکریم و قدرشناسی از خانواده معظم شهدا فضیلتی بس بزرگ و عملی ارزشمند است.

به گزارش آوای بوشهر، حجت‌الاسلام تشکری به همراه مشاور استاندار در امور ایثارگران در سفر به شهرستان جم در دیدار با خانواده معظم شهید والامقام «محمد شفیع شفیعی» و جانباز سرافراز «حسین مدیری» طی سخنانی بیان داشت: عزت، امنیت و اقتدار ایران اسلامی در جهان مدیون مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز شهدا و ایثارگران است.

وی بابیان اینکه پشتیبانی از خانواده شهدا، باعث استحکام و پایداری این نظام و انقلاب می‌شود گفت: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ملت و نظام و این انقلاب را دارند.

مدیرکل بنیاد بوشهر با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است گفت: تکریم و قدرشناسی از خانواده معظم شهدا فضیلتی بس بزرگ و عملی ارزشمند است.

وی با تأکید بر ترویج ایثار و شهادت افزود: شهیدان فرهنگ استقامت و ایستادگی در برابر دشمنان را از عاشورا آموخته‌اند و اکنون برای ترویج این فرهنگ خانواده شهدا و ایثارگران نقش مهمی دارند.