روابط عمومی پالایشگاه جم یک مورد از حمایت های گذشته خود را از هنرمندان شهرستان را رسانه ای کند!

رفتارهای نمایشی رییس روابط عمومی شرکت پالایش گاز فجر جم:

روابط عمومی پالایشگاه جم یک مورد از حمایت های گذشته خود را از هنرمندان شهرستان را رسانه ای کند!

آوای جم؛  نعمت الله جمالی رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز فجر جم که این روزها به خاطر برخوردهای دوگانه و بی توجهی به محیط پیرامونی چندین ساله به شدت از طرف برخی رسانه ها و حتی نماینده محترم مردم در مجلس زیر فشار قرار دارد در اقدامی نمایشی از نمایشگاه صنایع دستی شهر ریز دیدن میکند و قول حمایت از آنها در چارچوب مسولیت های اجتماعی میدهد و عکس های خود را نیز در رسانه ها منتشر میکند.

🔹 حمایت از توانمندیهای هنری افراد بومی شهرستان از وظایف همه دستگاهها بخصوص روابط عمومی پالایشگاه است که در طول سال برنامه های هنری با هزینه های کلان اجرا میکند اما تا کنون این مهم مغفول مانده است و روابط عمومی پالایشگاه جم اگر به این کار تبلیغی خود اعتقاد دارد یک مورد از حمایت های گذشته پالایشگاه از هنرمندان شهرستان را رسانه ای کند.

🔹 رئیس روابط عمومی این شرکت جز مواردی بسیار جزئی و قطره چکانی هرگز اراده ای نسبت به حمایت از هنرمندان شهرستان نداشته است و بومی ستیزی وی همچنان تفکر غالب بر این دستگاه میباشد.

🔹 مهندس فرهنگ مدیرعامل شرکت فجر نیز بهتر است که روابط عمومی خود را در مسیری تعاملی با شهرستان هدایت کند و مانع برنامه های نمایشی وی شود./آوای جم

☑️ کانال خبری آوای جم👇👇
🆔 T.me/avajam

۱ دیدگاه

    حضور دوستان روابط عمومی در نمایشگاه را به فال نیک میگیریم
    انشااله اغازی بر همکاری های جدی باشد
    ۰    ۰
    پاسخ
دیدگاه‌تان را بنویسید