×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
سند مرگ جوانان موتور سوار جمی را امضا نکنیم

آوای بوشهر، جمعه گذشته متاسفانه نمایش موتور سواری در  اتوبان جم شیراز  جان جوان بیست ساله  را گرفت که حاصل سال ها رنج و سختی مادر برای تربیت فرزندش بود.چه سخت بود دیدن زجه های پدر و مادر  ، خواهران و برادر ان  جوان و چه سنگین بوده سینه زنی مادر فرزند مرده و نوحه های غمناک بر بالین فرزند بر دیار باقی رفته  و چه حزن اور بود  گذاشتن حنا بر دست و پای فرزند بی جان ان هم بدست مادر داغدار، روضه ای سنگینی بود که طاقت را از هر بیننده ای  می ربود و صدای رود  رود مادر..
.
اما حضور موتورسواران شهرستان در جاده اتوبان عسلویه جم فیروراباد ( روبروی پادگان شهید چمران )  با   عدم رعایت کمترین  نکات ایمنی شاهد غلبه  شور جوانی بر درک عقلی هستیم  . جوانان ما  استقبال از  خطر مرگ را  با نمایش حرکات خطر آفرین آنهم در اتوبان براحتی پذیرفته اند. !!
راه اندازی پیست موتور سواری در شهرستان برای تخلیه هیجان و شور جوانی مهم و ضروری به نظر می رسد و مسئولان امر باید جهت تسهیل در این امر کوشا باشند.اما انچه  متاسفانه  در عصر  جمعه در تپه ها و اطراف اتوبان شاهد حضور خانوادها و تماشاگرانی هستیم که با صدای تشویق و هورایشان سند مرگ جوانان پر هیجان دیارمان امضا می کنند!
خانواده محترم ، تماشاگر عزیز آیا  حضور و ازدحام جمعیت  ما  در آن مکان غیر ایمنی، بساط جرم و بازی مرگ را رقم نمی زند؟! و ما در ریختن خون جوانان و نوجوانان شریک جرم نیستیم ؟ آیا تاکنون با خود اندیشه نکرده ایم که نقش ما در  تدوام  موتور سواری در اتوبان، اسباب تشدید حرکات هیجانی خطر آفرین و نا امنی مسیر چیست؟
امید است مسئولان نسبت به راه اندازی مکان مناسب جهت شادی و تخلیه شور جوانی موتورسواران جمی اقدامی عاجل نمایند و از طرفی موتورسواران عزیز نیز از آمدن به این مکان خطرناک خودداری کرده و مطالبات خود از مسئولان زیربط به صورت قانونی و مجدانه پیگیری نمایند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false