×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
مراکز درمانی بیماران خاص در کشور ۱۰ برابر افزایش یافت

معاون آموزشی و پژوهشی بنیاد اموربیماری‌های خاص گفت: قبل از شکل‌گیری بنیاد بیماری خاص ایران در سال ۷۵ تنها ۱۸۰ مرکز درمانی برای بیماران خاص تاسیس شده بود که اکنون این مراکز به بیش از ۱۰ برابر رسیده است.

به گزارش آوای بوشهر، محمدجواد کیان عصر دیروز در آیین بهره‌برداری از مرکز دیالیز بیمارستان توحید جم با بیان اینکه امروزه بیماران خاص در کانون توجه مسئولان دولتی، نمایندگان مجلس و خیران قرار گرفته  است اظهار داشت: تقریبا در اکثر مراکز شهرستان‌های سطح کشور تخت‌های دیالیز برای بیماران مستقر شده و سطح دسترسی بیماران به مراکز دیالیز تسهیل شده است.

وی با اشاره به اینکه تکمیل ساختمان دیالیز جم در مدت ۴ ماه قابل تقدیر است گفت: قطعا این سرعت العمل در احداث ساختمان دیالیز و استقرار تجهیزات جز با همدلی مسئولان و خیران شهرستان جم امکان پذیر نبود.

معاون آموزشی و پژوهشی بنیاد اموربیماری‌های خاص افزود: با توجه به مشکلاتی در حوزه ترخیص دستگاه‌های دیالیز در گمرگ داشتیم، توانستیم ۴ دستگاه از سوی بنیاد بیماری خاص برای مرکز دیالیز جم خریداری کنیم تا از مشکلات بیماران در این شهرستان کاسته شود.

کیان خاطر نشان کرد: جا دارد از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابت تامین ۲ دستگاه دیگر و نماینده مجلس، فرماندار و خیران شهرستان جم که در ساخت و تجهیز این مرکز همکاری کردند تشکر ویژه ای داشته باشم.

وی با بیان اینکه مراکز درمان بیماران خاص ۱۰ برابر افزایش یافته است تصریح کرد: قبل از شکل گیری بنیاد بیماری خاص ایران در سال ۷۵ تنها ۱۸۰ مرکز درمانی برای بیماران خاص تاسیس شده بود که اکنون با تلاش بنیاد این مراکز به بیش از ۱۰ برابر رسیده است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false