×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
موج انتصاب مدیران غیر بومی در شرکت پالایش گازفجرجم

بنظر می رسد امید مسئولان ، شوراهای اسلامی ونماینده مجلس به مدیرعامل جدید شرکت پالایش گازفجرجم تاکنون بیهوده بوده است و بر خلاف انتظار آنها شاهد گماشتن نیروهای غیر بومی در بخش های مختلف این شرکت هستیم.

مهندس نجفی بدون اعتناء به افکار عمومی اخیرا رئیس تعمیرات این شرکت را از استان فارس گذاشته است در حالی که نیروی بومی نیز برای تصدی این بخش وجود داشته است.

مدیرعامل فجرجم همچنین مدیر مالی خود را نیز از تهران آورده است و ظاهرا به نیروهای این شرکت در این بخش نیز اعتمادی نداشته است.

وی معاون عملیات خود را نیز که اخیرا از شرکت جابجا شده است به فرد غیر بومی دیگر سپرده است و نیروهای شهرستان جم و کلا استان بوشهر تا کنون در این تغییرات جایگاهی نداشته اند.

مهندس نجفی حتی تا کنون در مورد جابجایی جمالی مسئول روابط عمومی خود که مدتهاست به شدت مورد انتقاد عموم مردم و مسولان محلی است نیز امتناع می کند واین در حالی که وی هزینه های زیادی برای این شرکت تحمیل کرده است و در عین حال همچنان به کار خود ادامه می دهد . گفتنی است جمالی مدعی است از جانبازان دفاع مقدس است.

در حالی که گفته میشود ۳۰ درصد از نیروهای انسانی این شرکت از کارکنان بومی استان وشهرستان جم است سوال اینست که این افراد چه جایگاهی در بدنه مدیریتی این شرکت دارند؟

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false