آوای جم؛ نشست هم اندیشی ششمین همایش روز جم با حضور جمعی از فعالین سیاسی اجتماعی جم برگزار شد

به گزارش خبرنگار آوای جم، رئیس شورای اسلامی شهر جم در ابتدای این نشست به فعالیت های دوره چهارم شورایی در شهر جم اشاره کرد و اظهار داشت: در این دوره شورای اسلامی شهر جم ، اقدامات و کار های اساسی خوبی در سطح شهر انجام شده است.

به گزارش آوای جم؛ مصطفی سالاری صبح یکشنبه در نشست با مسئولان و نخبگان جم اظهار داشت: تلاش‌های خوبی به منظور توسعه شهرستان جم صورت گرفته است و پروژه‌های مهمی در زمینه‌های مختلف در این شهرستان در دست اجرا است.

به گزارش آوای جم به نقل از خبرگزاری تسنیم، وزیر نیرو بعدازظهر امروز با سفر به شهرستان جم عملیات اجرایی ساخت سد مخزنی جم را آغاز کرد. 

زندگی در روستای غربه

به گزارش آوای جم به نقل از راه دانا؛ روستای غربه، روستایی در منطقه‌ای کوهستانی در ۱۵ کیلومتری شهرستان جم و 60 کیلومتری بندر عسلویه، در استان بوشهر قرار دارد. جمعیت این روستا حدود ۱۵ خانوار است ولی خانه ها در این روستا بسیار پراکنده هستند و فاصله بعضی از آنها از یکدیگر، بیش از ۷۰۰ متر می‌باشد. مردم این روستا، از امکانات اولیه نظیر برق و گاز و آب لوله کشی محروم هستند. برق خانه ها توسط سلول های خورشیدی تامین میشود. ولی اکثر این سلول ها از کار افتاده اند. فقط شب ها توسط یک ژنراتور گازوییلی فرسوده، برق روستا تولید میشود و هر خانه میتواند فقط یک وسیله برقی را با آن روشن کند.

 

آخرین اخبار


 


 
 

 

ucretsiz ilan ver
ilan ver
sahibinden satilik otomobil