آوای جم -سید حسین موسوی فعال رسانه ای: در روزهایی که گذشت حادثه غم انگیز ساختمان پلاسکو تهران که منجر به شهادت چندین تن از آتشنشانان جان فشان شد همه را تحت تاثیر و ایران را غم زده کرد. مردم ایران اسلامی که به مردمانی عاطفی و احساسی شهرت دارند در غم از دست رفتن هموطنانشان چند روز و شبی هست که شوک زده و ماتم زده اند. این روزها حال و هوای ایستگاه های آتشنشانی سراسر کشور رنگ و نشان ایثار را به بیش از پیش حس می کند گویا برای پاسداشت و قدردانی هر چیزی باید شاهد از دست دادن عزیرانی باشیم انگار رسم روزگار و قانون نانوشته آن چنین است.

به نقل از ایلنا، محمدباقر نوبخت در پاسخ به سوالی در مورد حسین فریدون گفت: قوه قضاییه ما مستقل است و انگیزه کافی برای برخورد با کسانی که فساد انجام می‌دهند دارد. تردید نکنید نیازی به زحمت نمایندگان نیست که برای این کار، نامه بنویسند.

به گزارش آوای جم به نقل از مهر؛  مصطفی سالاری بعد از ظهر سه‌شنبه در نشست هم‌اندیشی عسلویه اظهار داشت: عسلویه از نقاط بسیار مهم استان بوشهر و کشور است و تلاش‌های بسیار زیادی به منظور توسعه این شهرستان صورت گرفته است.

خبرگزاری فارس: او نمونه‌ کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی و از رنج دیدگان این راه پرخطر و پرافتخار بود

به گزارش آوای جم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند.

 

آخرین اخبار


 


 
 

 

ucretsiz ilan ver
ilan ver
sahibinden satilik otomobil