11.jpg

آواي جم؛صبح امروز رييس منابع طبیعی شهرستان جم برکنار شد .

آواي جم؛در پي درج مطلبي در آواي جم،كميته امداد امام خميني جم جوابيه اي به شرح ذيل ارسال نموده است.

 

 

آوای جم: نام امام جمعه فقید قزوین که دیروز درگذشت با دو واقعه مهم سیاسی در تاریخ معاصر ایران گره خورده است و به این بهانه می توان به این دو موضوع اشاره کرد.

آوای جم ؛ اولین جلسه ستاد نماز جمعه شهرستان جم در  سال ۹۶ برگزار شد .

حجت الاسلام گنجی امام جمعه جم در این جلسه ضمن برشمردن فضیلت های ماه رجب افزود : با توجه به شعار سال ۹۶ بیشترین دغدغه مقام معظم رهبری اقتصاد است.

امام جمعه جم با تاکید بر بی طرفی در انتخابات پیش رو گفت :امام جمعه و ستاد نماز جمعه شهرستان جم بی طرفی خود را در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری اعلام می کند .

وی گفت : در سال اقتصاد مقاومتی-اقدام و عمل راه اندازی دوباره فرودگاه و انتقال آب از سیراف به جم از انتظارات مردم جم بود که برآورده نشد و به عنوان امام جمعه این مسائل را پیگیری می کنم.

امام جمعه جم ابراز داشت: انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در پیش داریم که حضور حداکثری مردم در این انتخابات از دغدغه های رهبری است و با رای مردم است که نظام بیمه می شود و امیدواریم به برکت ماههای رجب و شعبان آن درگیری های شدید را نداشته باشیم و اصل نظام زیر سئوال نرود.

وی همچنین در مورد پیشرفت کار مصلی نماز جمعه گفت: ستون های مصلی نماز جمعه به زودی اماده می شود و امکان دارد که سایه بانی ایجاد کنیم و در مکان جدید نماز بخوانیم تا شایعات در مورد مکان فعلی مصلی برطرف شود و اگر کار همین طور پیش برود نیمه اول سال 96 سقف مصلی گرفته خواهد شد. ( کانال رسمی ستاد نماز جمعه جم )

این در حالی است که شهردار جم در مصاحبه اخیر خود گفته بود بی مهری های اخیر مسئولان ارشد شهرستان به شهرداری جم هدف انتخاباتی دارد .

به نظر می رسد گفته های امروز امام جمعه در جمع اعضای ستاد نمازجمعه جم در واکنش به مصاحبه امروز شهردار جم بوده است .

آوای جم ؛ سيد احمد علمداری شهردار جم  در گفت و گو با آوای جم ضمن تبریک سال نو گفت : مجموعه شهرداری و شورای اسلامی  شهر با تشكيل ستاد تسهيلات سفر در شهرداری آمادگی كامل جهت استقبال و پذیرایی از مسافران و مهمانان نوروز داشته است.
شهردارجم افزود :  با انجام چندين بازديد ميدانی از پارك ها و اماكن تفريحی ضمن بررسی نواقص و كمبود ها در راستای رفع آنها اقدام شده است .
علمداري تنظيف، زيباسازی و آماده سازی شهر در سال نو را از جمله اقدامات شهرداری جم نام برد و گفت : شست شوی جداول، معابر ، ميادين ، لكه گيری خیابانهای سطح شهر ، استقرار اكيپ ويژه نظافت در پارك ها و سطح شهر، رنگ آميزي وكاشت گل در ميادين و بلوارها، هرس درختان ، آماده سازی نماز خانه های پارك ها ، ساماندهی و نظافت سرويس بهداشتی پارك ها در سطح شهر ، نصب تابلو راهنما در پارك ها جهت رفاه حال مسافران و مهمانان نوررزي از دیگر اقدامات انجام شده است.
وی گفت : از ٢٥ اسفندماه پارك های جام جم ، پرديس ، چگاسه و پارك های محله ای در مناطق مختلف شهر جهت استفاده مسافران آماده بوده است.
شهردار جم رضایت مسافران نوروزی از وضعیت موجود را مطلوب عنوان کرد و‌افزود :  در بازديد ميدانی از پارك ها و اكيپ امدادی مستقر در پارك ها و ديدار با مسافران نوروزي همگی از امكانات موجود در پارك ها رضايت كامل داشته و سعي ما نيز بر اين بوده است كه بتوانيم ميزبان شايسته ای برای مسافران نوروزی باشيم .
علمداری با گلایه از انتقادات اخیر مسئولان ارشد شهرستان گفت : متاسفانه مسىولين ارشد شهرستان خدمات مجموعه شهرداری را ناديده گرفته اند در صورتی كه مجموعه شهرداری وشورای اسلامی شهرجم با برنامه ريزی دقيق آمادگی كامل جهت پذيرايی از مسافران داشته است.
علمداری همچنين ضمن گلايه از سخنان فرماندار در خصوص نبود برنامه های فرهنگی در سطح شهر گفت : در سال گذشته هر برنامه فرهنگی كه درشهر برگزار می شد يا از طرف مجموعه شهرداری وشورای اسلامی شهر جم بوده يا با كمك اين مجموعه برگزار  شده است.

شهردار جم با بیان اینکه مسئىولان شهرستان كم كاری های خود را در حوزه های مختلف به پای شهرداری منظور نكنند گفت : متاسفانه همه انتظار دارند كه تمامی اقدمات در شهر توسط شهرداری انجام شود در صورتی كه ادارات و نهادهای ديگری نيز وجود دارد.

وی  با تاکید بر اینکه در آستانه برگزاری انتخابات  مجريان و دست اندركاران باید اصل بی طرفی و امانتداری را سرلوحه كار خود قرار دهند گفت : بي مهري اخير برخی از مسىئولان شهرستان جم نسبت به مجموعه شهرداری وشورای اسلامی شهر جم در آستانه برگزاری انتخابات هدفمند بوده كه انتظار داريم اصل بی طرفی و رعايت قانون سر لوحه كار جناب فرماندار باشد كه در مصاحبه های گذشته شعار اصل بی‌طرفی و قانون مداری را مطرح كرده است.

علمداری در پایان گفت : چاپ ويژه نامه نوروزی ، خريد گليم فرش جهت اسكان مسافران ، دفترچه راهنمای مسافران نورزی ، بنرهای‌مناطق گردشگری و مشاهير وبزرگان شهر آماده سازی و تجهيز اكيپ های امدادی از ديگر برنامه های شهرداری بوده است.

گفتنی است ، در روزهای گذشته فرماندار و امام جمعه به انتقاد از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر جم پرداختند که حتی این امر موجب ابراز گلایه رئیس شورای اسلامی شهر جم نیز شده بود .

به گزارش آوای جم؛ روح‌الله گراوند   اظهار داشت: با تلاش مجموعه پرسنل نیروی انتظامی شهرستان جم، 97 درصد از سرقت‌های صورت گرفته در این شهرستان، توسط ماموران انتظامی شهرستان کشف گردیده است.

نتیجه تصویری برای سیب و پرتقال

آوای جم : پس از انتقاد آوای جم به نحوه توزیع میوه بازرگانی در شهرستان جم ، فرماندار جم در تماس تلفنی به خبرنگار ما قول پیگیری و رفع موضوع داد .

 

به گزارش آوای جم ، اکبر فتحی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان جم در گفت و گویی با خبرنگار آوای جم از بهبود نحوه توزیع میوه بازرگانی در جم خبر داد وافزود : پس از انتقاد سایت آوای جم و با پیگیری های فرماندار محترم موضوع توزیع میوه بازرگانی در جم حل شد .

فتحی افزود : از این پس مردم می توانند سیب و پرتقال را به مقدار حداقل سه کیلو از تره باری های توزیع کننده میوه بازرگانی خریداری کنند .

وی با بیان اینکه تا کنوه 25 تن میوه در جم توزیع شده است گفت : هم اکنون قیمت هر کیلو پرتقال تنظیم بازار 3900 تومان ، سیب 3400 تومان و مرغ 5800 تومان تعیین شده است .

رئیس جهاد کشاورزی جم در پایان تاکید کرد و گفت : همه تره باری توزیع کننده میوه بازرگانی موظفند طبق خواسته مشتری میوه به وی دهند البته مقدار درخواست باید از 3 کیلو به بالا باشد .

 

گفتنی است قبل از این در مغازه های توزیع میوه بازرگانی تنها به صورت کارتن 20 کیلویی توزیع می شد که این شیوه غلط باعث شده بود که قشر ضعیف شهرستان جم نتوانند از آن استفاده کنند . قیمت هر کارتن سیب یا پرتقال بطور متوسط بین 70تا 80هزار تومان بود که پرداخت آن برای قشر کارگر ، مستمری بگیر و بسیاری از افراد جامعه با مشکل مواجه شده بود .

نتیجه تصویری برای احمد زائری شورای شهر جم

  آوای جم ، شب گذشته فرماندار جم در مصاحبه ای از سه دستگاه تسهیلات نوروزی به خاطر زحماتشان جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی تقدیر و تشکر کرد .

فرماندار جم در بازدید از اقامتگاه ها، ستاد اسکان فرهنگیان و کمپ های امدادی جم، از آمادگی مطلوب آموزش و پرورش، هلال احمر و نیروی انتظامی قدردانی کرد.

به گزارش آوای جم ، در پی مصاحبه فرماندار ، احمد زایری رئیس شورای شهر جم در گفت و گویی با خبرنگار آوای جم ضمن ابراز گلایه شدید به فرماندار بابت ابن مصاحبه گفت : در ابتدا باید از فرماندار جم بابت تلاش هایشان تشکر کنیم و تقدیر فرماندار از دستگاه های تسهیلات نوروزی  کار ارزنده ای است .

وی ادامه داد و افزود : ما از فرماندار محترم انتظار نداریم که از اعضای شورا و شهردار جم تشکر و قدردانی کنند اما فکر می کنم ، تشکر کردن از پرسنل خدماتی شهرداری جم خیلی توقع زیادی نباشد .

رئیس شورای اسلامی شهر جم گفت : کارگران زحمتکش شهرداری جم در پارک ها و سطح شهر شبانه روز زحمت می کشند تا در بحث اسکان مسافران نوروزی خللی ایجاد نشود .

زایری در پایان گفت: از همه  کسانی که جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی زحمت می کشند از جمله آموزش و پرورش، هلال احمر ، نیروی انتظامی و پرسنل شهرداری جم تقدیر و تشکر می کنم .

این روزهای از سوی اداره صنعت معدن و تجارت با همکاری جهاد کشاورزی توزیع میوه بازرگانی با قیمت مصوبه در سطح شهر جم صورت می گیرد که حرکتی بسیار خوب در ایام نوروز جهت رفاه حال مردم می باشد که انصافا قیمت ها نسبت به بازار بسیار مناسب می باشد .

Image result for ‫احمد قاسمی رئیس شبکه بهداشت درمان جم‬‎

آوای جم: پایگاه دوم اورژانس 115 شهری جم راه اندازی شد.
به گزارش آوای جم :رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت با موافقت دکتر رییسی ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، پایگاه دوم اورژانس شهری جم راه اندازی گردید.

 

آخرین اخبار