قیمت 

آوای جم ؛ در پی بارندگی های کم سابقه اخیر شاهد قطع 46 ساعته ارتباط تلفنی و اینترنت شهرستان جم بودیم که باعث ایجاد مشکلات و انتقاداتی به شرکت مخابرات گردید.در همین راستا عسکر پیمانی ریس اداره مخابرات شهرستان جم در یک مصاحبه اختصاصی به تشریح شرایط ایجاد شده و شیوه رفع خرابی پرداخت .

 

اکبر ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد از برنامه دولت برای افزایش 3 برابری جمعیت در سواحل جنوبی ایران خبر داد.

به گزارش آوای جم به نقل از خانه ملت، اکبر ترکان با بیان اینکه در قانون برنامه ششم توسعه سواحل مکران (دریای عمان) در دستور کار قرارگرفته خاطرنشان کرد: هدف اولیه این طرح این است که چگونه می توانیم جمعیت سواحل جنوبی ایران را از 1.5 میلیون نفر به 5 میلیون نفر برسانیم که 2.5 میلیون نفر آن در سواحل خلیج فارس و 2.5 میلیون نفر دیگر در سواحل دریای عمان مستقر شوند.

آوای جم -سجاد بهزادی :شهرستان جم در زمستانی کم سابقه و در طول تنها چند روز شاهد بیش از 450 میلیمتر بارندگی بود.همین امر کافی بود که مدیریت بحران شهرستان با آمادگی قبلی طبق هشدارهای داده شده قبل از بارندگی، چندین نشست مختلف برگزار کنند.

 

آوای جم : یک استاد دانشگاه گفت:‌همانطور که با رد صلاحیت شدن هاشمی رای دو میلیونی روحانی به ۱۹ میلیون تبدیل شد با فوت او رای روحانی در انتخابات آینده افزایش پیدا خواهد کرد.

به گزارش«آوای جم » به نقل از ایسنا؛ صادق زیباکلام در مراسمی که به مناسبت چهلمین روز درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به نام "سردار صبر ، صلح و اعتدال"  در دانشگاه تهران برگزار شد، اظهار کرد: در عین حال که آیت الله هاشمی رفسنجانی را بسیار قبول دارم و مدافع او هستم ایراداتی هم به او وارد می‌دانم

زیبا کلام همچنین گفت: روز تشییع و تدفین آیت‌الله متوجه شدم که حاصل عمر ایشان را در  پرو بال دادن به نهال اعتدال باید دید. زمانی که دهه شصتی و هفتادی‌ها را دیدم فهمیدم که هاشمی اعتدال را از یک گفتمان سیاسی به یک جریان پایدار تبدیل کرده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: من عقیده دارم فوت هاشمی رای روحانی را بالا خواهد برد؛ همان طور که  رد صلاحیت او باعث شد که روحانی که یک الی دو میلیون رای داشت ۱۹ میلیون رای به دست بیاورد.

 اوای جم : دونالد ترامپ که این روزها به عنوان اسطوره حاشیه ساز در آمریکا معرفی شده بازهم دچار مشکل شد. بسیاری از منتقدین، رئیس جمهور جدید آمریکا را تهی از علم سیاست می‌دانند که البته این ویژگی را می‌توان در اعمال ترامپ نیز مشاهده کرد.ایوانکا ماری ترامپ که به عنوان دختر چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا حاشیه‌های زیادی را برای پدرش به‌وجود آورده است. ایوانکا با تکیه زدن بر میز ریاست جمهوری آمریکا در دیدار نخست وزیر کانادا با ترامپ موجی جدید را از حملات منتقدین برای پدر خود به وجود آورد. او در دولت پدرش به عنوان شبه بانوی اول کاخ سفید، نقش ایفا می‌کند. حاشیه سازی تصویری از دختر ترامپ/

ادعایی بزرگ درباره زمان پایان ماجرای حصر/ حاشیه سازی تصویری از دختر ترامپ/ انتظار عجیب احمد‌نژاد از تیم ملی فوتبال/ مچ‌گیری لاریجانی در صحن مجلس/ التیماتوم وزیر ارشاد به عربستان

 

سخنگوی وزارت خارجه ایران گفته بود: انتشار تصویری مشکوک در جریان برگزاری راهپیمایی باشکوه ٢٢ بهمن ماه در جهت ضربه زدن به روابط کشورمان با دولت و مقامات کویت تقبیح می شود.

به گزارش آوای جم به نقل از فرارو؛ معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری در این زمینه گفت: «ابتدا حسن روحانی صبح چهارشنبه و به دعوت رسمی سلطان قابوس پادشاه عمان به مسقط پایتخت این کشور سفر می‌کند.»

 

آخرین اخبار


 


 
 

 

ucretsiz ilan ver
ilan ver
sahibinden satilik otomobil