Image result for ‫احمد قاسمی رئیس شبکه بهداشت درمان جم‬‎

آوای جم: پایگاه دوم اورژانس 115 شهری جم راه اندازی شد.
به گزارش آوای جم :رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت با موافقت دکتر رییسی ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، پایگاه دوم اورژانس شهری جم راه اندازی گردید.

آوای جم : اندر حکایت انتقاد امام جمعه جم به شورا و شهرداری شهر جم ، پاسخ های رئیس شورای شهر جم و تکذیبیه مسئول ستاد نماز جمعه !

ماجرای اختلافات شورای شهر و شهرداری جم این روزها نقل محافل شده است و مدام در گوشه و کنار استان و شهرستان از مردم و مسئولان به اظهار نظر و نقادی در این زمینه می پردازند. خطبه های نماز جمعه جم و واکنش های پس از آن از این دست خبرهاست. در زیر به برخی موضع گیری های سه روز اخیر اشاره می کنیم:

انتقاد امام جمعه از شورا و شهرداری:

شورا و شهرداری جم در قیامت پاسخگوی مردم باشند

امام جمعه جم در خطبه های نماز جمعه هفته اخیر جم به انتقاد از شورا و شهرداری شهر جم پرداخت .

حجت الاسلام محمد گنجی در بخشی از خطبه های نماز جمعه با تاکید بر لزوم حضور افراد توانمند، دلسوز و صبور در انتخابات ، به انتقاد از وضعیت شورای شهر جم پرداخت و گفت: 

متاسفانه به دلیل اختلافاتی که وجود داشت برخی کارها انجام نشد و این افراد فردای قیامت باید جوابگوی مردم همیشه در صحنه جم باشند.

واکنش رئیس شورای شهر جم به انتقاد امام جمعه جم: 

قصه جم، قصه آن پیرمرد و پسر و الاغشان است که هر کدام سوار می شدند یکی انتقاد می کرد!

احمد زایری رییس شورای شهر جم در نشست شورای اداری جم به انتقاد از نقدهای اخیر به شورای شهر جم پرداخت و گفت : قصه جم، قصه آن پیرمرد و پسر و الاغشان است که هر کدام سوار می شدند یکی انتقاد می کرد!

وی ادامه داد: بیایید عینک خوشبینی بزنیم و اینقدر منفی نبینیم . هیچ کس بابت کارهای خوب تشکر نمی کند اما کوچکترین مشکل را نقد می کنند. 

رییس شورای شهر جم گفت : هر کاری می کنیم یک عده انتقاد می کنند چرا نیمه پر لیوان را نمی بینید .

به نظر می رسد انتقادات احمد زایری  در نشست شورای اداری شهرستان جم در پاسخ به انتقادات امام جمعه جم در خطبه های نمازجمعه و برخی رسانه های شهرستان جم باشد . 

 مسئول ستاد نماز جمعه جم:

امام جمعه اصلا اسمي از "جم" نياورد! 

جواد طاهري مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان جم درخصوص خبر انتقاد امام جمعه از شورا و شهرداری جم افزود: در خطبه ديروز نماز جمعه جم كه به امامت حضرت حجت الاسلام گنجي امام جمعه جم برگزار شد امام جمعه محترم اصلا اسمي از مجموعه شهرداري وشوراي اسلامي شهرجم نياورد وبه صورت كلي موضوع را بيان نمودند و روي صحبت ايشان بر كليه ي شوراي اسلامي شهرها وروستا ها بود.
جواد طاهري ضمن گلايه از سايت آواي جم در خصوص نسبت دادن سخنان امام جمعه به شهرداري و شوراي اسلامي شهرجم افزود : متاسفانه دوستان برداشت هاي خودشان از صحبت هاي امام جمعه منعكس كردند در صورتي كه امام جمعه محترم صريحا اسمي از مجموعه شهرداري وشوراي اسلامي شهرجم بر زبان جاري نكردند.
رييس ستاد نماز جمعه جم تاکید کرد : انتظار داريم اصحاب محترم رسانه در خصوص انعكاس اخبار دقت بيشتري به خرج دهند و بدون غرض نسبت به درج اخبار اقدام نمايند.
جواد طاهري گفت : اخبار منتشره در سايت آواي جم نيز كذب مي باشد! و امام جمعه محترم هيچ گونه اشاره اي به شهرداري وشوراي اسلامي شهرجم نداشته است و صحبت ايشان كلي بوده است .

 پی نوشت آوا: به زودی توضیحی بر مطالب درج شده و پاسخ مسئول ستاد نمازجمعه جم در همین سایت خبری منتشر خواهد شد...

آوای جم:فرماندار جم در آیین معارفه رئیس جدید پیام نور جم تاکید کرد: رئیس جدید دانشگاه پیام نور جم، موضوع توسعه علمی دانشگاه و اضافه کردن تحصیلات تکمیلی را در دستور کار قرار دهد.

آوای جم: همایش پایانی روز جم برگزار شد

به گزارش آوای جم :هفتمین نکو داشت روز جم به مناسبت 25 اسفند سالروز تولد فاضل جمی از سوی شورای اسلامی و شهرداری جم برگزار شد .

 

 
نتیجه تصویری برای توقف
 
آوای جم : شهردار سیراف مانع اجرای آبشیرین کن جم!
 
طبق برخی شنیده ها شهردار سیراف در چند مرحله عملیات اجرایی آبشیرین کن پروژه آبرسانی به جم را متوقف کرده است.
گفته می شود که وی برای اجرای این پروژه تقاضای عوارض بالغ بر 22 میلیارد تومانی کرده که این رقم با رایزنی های انجام شده در استان به 5 میلیارد تومان تقلیل یافته است.

 آب شیرین انتقال آب دریا به جم با گنجایش ۲۸ هزار متر مکعب و اعتباری بالغ بر  ۶۹۱ میلیارد ریال اعتبار  به قرارگاه خاتم الانبیا واگذار شده است .

طبق برنامه زمان بندی اعلام شده توسط مدیر عامل آبفار استان، قرار است تا خرداد ماه بخشی از آب پروژه آبرسانی جم به این شهرستان تحویل شود

نتیجه تصویری برای فرماندار جم

فرماندار جم:۵ مدرسه با اعتبار نفت و پتروشیمی در جم احداث می شود .

به گزارش آوای جم ، فتح الله نوروزی در همایش تجلیل از مربیان امور پرورشی آموزش و پرورش شهرستان جم  با اعلام این خبر گفت: موافقت شورای راهبردی پتروشیمی ها با احداث سه مدرسه در جم ابلاغ شده است .

وی ادامه داد و افزود : در حوزه وزارت نفت نیز تامین اعتبار دو مدرسه دیگر در جم در حال نهایی شدن است.

نوروزی بیان داشت : پیگیر احداث سالن ورزشی در دبیرستان باقرالعلوم جم هستیم که امید داریم این مهم نیز هر چه زودتر محقق شود.

وی در پایان گفت : با نگاه ویژه دولت تدبیر و امید،سال ۹۶ ،سال پرباری در حوزه آموزش و پرورش خواهد بود.

 شهرستان جم  

 

به گزارش خبرنگار آوای جم، محمد سهیلی عصر سه‌شنبه در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان جم اظهار داشت: با اخلال‌کنندگان در نظم عمومی استفاده کنندگان از مواد انفجاری و محترقه که در اماکن عمومی موجب نگرانی خانواده‌ها و سلب آرامش عمومی می‌شوند، به شدت برخورد می‌شود.

آوای جم؛امام جمعه جم گفت: چرا علی آباد و بهرباغ را به شهر الحاق نمی کنید، چرا بهارستان شهر نمی شود؟ واقعا برای مسئولان کار سختی است؟

قیمت 

آوای جم ؛ در پی بارندگی های کم سابقه اخیر شاهد قطع 46 ساعته ارتباط تلفنی و اینترنت شهرستان جم بودیم که باعث ایجاد مشکلات و انتقاداتی به شرکت مخابرات گردید.در همین راستا عسکر پیمانی ریس اداره مخابرات شهرستان جم در یک مصاحبه اختصاصی به تشریح شرایط ایجاد شده و شیوه رفع خرابی پرداخت .

 

اکبر ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد از برنامه دولت برای افزایش 3 برابری جمعیت در سواحل جنوبی ایران خبر داد.

به گزارش آوای جم به نقل از خانه ملت، اکبر ترکان با بیان اینکه در قانون برنامه ششم توسعه سواحل مکران (دریای عمان) در دستور کار قرارگرفته خاطرنشان کرد: هدف اولیه این طرح این است که چگونه می توانیم جمعیت سواحل جنوبی ایران را از 1.5 میلیون نفر به 5 میلیون نفر برسانیم که 2.5 میلیون نفر آن در سواحل خلیج فارس و 2.5 میلیون نفر دیگر در سواحل دریای عمان مستقر شوند.

 

آخرین اخبار