به گزارش خبرنگار آوای جم، دکتر خلیل نیکخواه در نشست با خبرنگاران شهرستان جم  با تقدیر از زحمات سیدعلیرضا سجادی و دیگر مدیران اسبق آموزش و پرورش بیان کرد: موفقیت ها در آموزش و پرورش مختص یک نفر نمی باشد و با تلاش های معلمان، دانش آموزان، مدیران و... به موفقیت خواهیم رسید.

 آوای جم: در سالروز دانشجو که هرساله به پاس آن مراسماتی نیز برگزار می گردد به سراغ یکی از دانشجویان سال های نه چندان دور شهرمان رفتم که با ایشان گفت و گویی انجام داده و تقدیم شما خوانندگان عزیز می شود

به گزارش خبرنگار آوای جم، مریم آلبوغبیش در مراسم افتتاح پنجمین طرح دانش آموزی دادرس با بیان اهمییت این طرح اظهار داشت: طرح دادرس یکی از طرح های ماندگار  در کشور است و اجرای مناسب و اهتمام در آن می تواند به اثر بخشی آن کمک کند.

به گزارش خبرنگار آوای جم؛ فتح الله نوروزی با اشاره به جایگاه علم در توسعه جامعه اظهار داشت: توسعه جامعه از مسیر توسعه علم عبور می کند و آموزش و پرورش و دانشگاه رکن اصلی توسعه علمی هستند.
نوروزی با اشاره به اقدامات و تحولات صورت گرفته در حوزه شهری و روستایی شهرستان در دولت تدبیر و امید افزود: در دولت تدبیر و امید تغییرات چشمگیری در روستاها و شهرهای شهرستان جم صورت گرفته و میزان تقاضا برای مهاجرت به شهر نیز به دلیل توسعه روستایی کاهش چشمگیری داشته است.

 

آخرین اخبار


 


 
 

 

ucretsiz ilan ver
ilan ver
sahibinden satilik otomobil