نتیجه تصویری برای محمد اسدی فوتبال جم

 آوای جم : نشست خبری محمد اسدی رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم با خبرنگاران شهرستان ، شامگاه امروز برگزار شد .

به گزارش آوای جم ، محمد اسدی ضمن تبریک صعود تیم جام جم به لیگ برتر استان گفت : در دوران مدیریت من در هیئت فوتبال سه اتفاق مهم در حوزه فوتبال شهرستان اتفاق افتاد که صعود پارس جنوبی جم از لیگ دو به لیگ یک و در نهایت به لیگ برتر ، همچنین برای اولین بار صعود یکی تیم جمی به لیگ برتر استان که از مجموعه کاملا بومی تشکیل شده، سه اتفاق شیرین دوران مدیریت من است  .

اسدی در ادامه توجه به زیرساخت های فوتبال شهرستان را از اولویت های برنامه خود دانست و افزود : تعمیر و بازسازی رختکن  ، سرویس بهداشتی، نیمکت و نور ورزشگاه شهدا ی جم از اولین اقدامات من در جهت بهبود زیر ساخت های فوتبال جم بود .

رئیس هیئت فوتبال جم ادامه داد و گفت :ساختمان هئیت فوتبال جم نیز با  طراحی منحصر به فرد در آینده ای نزدیم ان شالله احداث خواهد شد.

محمد اسدی احیای تیم های سنتی جم را از مهم ترین اقدامات خود بر شمرد و تصریح کرد : تیم های سنتی جم در دورانی دچار افول شده بودند که خوشبختانه با اقدامات انجام شده از جمله حمایت های مالی و عدم دریافت هزینه برای ورودی مسابقات که قبلا از تیم ها اخذ می شد احیا شدند .

وی توجه به ورزش بانوان را از جمله وظایف خود عنوان کرد و گفت : خوشبختانه برای اولین بار درشهرستان لیگ فوتسال بانوان را به صورت ویژه برگزار کردیم .

اسدی  آموزش فنی فوتبال را مهم ارزیابی کرد و افزود : سال گذشته کلاس های مربی گری درجه B و C آسیا برگزار کردیم که ان شالله در صدد هستیم کلاس های A آسیا نیز برگزار کنیم .

رئیس هبیت فوتبال جم از فروش بلیط در بازی های لیگ برتر خبر داد و گفت : در لیگ برتر صد در صد بلیط فروشی انجام می شود ولی سال قبل خود باشگاه نخواست بلیط فروشی شود اما امسال این یک الزام است .

این مقام مسئول افزود : امکانات رفاهی برای هواداران و تماشاگرانی که از شهرستان های دیگر به ورزشگاه و شهر جم سفر می کنند مطلوب نیست اما در حال  رفع این کمبود ها هستیم .

اسدی روند بازسازی ورزشگاه تختی جم را مثبت ارزیابی کرد و گفت  :چمن ، نور ، اسکوربورد، رختکن و دیگر نواقصات ورزشگاه تا قبل از شروع بازی ها بهسازی می شود .

محمد اسدی در پایان از وزیر نفت ،استاندار بوشهر ، فرماندارجم ، نماینده جنوب استان درمجلس ، مدیر عامل منطقه ویژه ،رئیس هیئت فوتبال بوشهر ، رئیس اداره ورزش و جوانان جم ، مدیر عامل باشگاه ،سرمربی باشگاه و همه کسانی که برای فوتبال شهرستان جم زحمت می کشند تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 

1ج.jpg

آوای جم؛تیم فوتبال جام جم در آستانه صعود به لیگ برتر استان قرار دارد.

آوای جم، تیم فوتبال پارس جنوبی جم این فصل توانست با قهرمانی در لیگ آزادگان به لیگ برتر صعود کند. این تیم برای حضور در این رقابت‌ها با مشکلات و کمبودهایی در ورزشگاه و نحوه اقامت حریفانی که برای دیدار با این تیم به شهرستان جم می‌آیند، مواجه است. 

 

آوای جم؛ فتح الله نوروزی با بیان اینکه جوانان ظرفیت های رشد و تعالی جامعه هستند تاکید کرد: دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به حوزه جوانان دارد و در این راستا اقدامات خوبی نیز در سطح شهرستان انجام شده است.

 

آخرین اخبار