مدیریت مردم مدارانه گراوند و مسئولیت سنگین فرمانده جدید انتظامی جم

مصطفی ارجمند

مدیریت مردم مدارانه گراوند و مسئولیت سنگین فرمانده جدید انتظامی جم

آوای جم – مصطفی ارجمند؛ سرهنگ روح الله گراوند پس از سه سال خدمت در فرماندهی انتظامی جم بار سفر را بسته تا در سمتی دیگر و شهری دیگر به خدمت ادامه دهد.

گراوند البته طی این سه سال توانست نگاهی مردم مدارانه را در سمتی امنیتی به ظهور برساند و امروز می توان او را به جرات یکی از موفق ترین مدیران انتظامی جم طی ادوار مدیریتی شهرستان دانست.

بسیاری از کارشناسان رمز موفقیت گراوند را نه در حل پرونده های پیچیده امنیتی که در نگاه مردم مدارانه وی در پیشگیری از جرائم می دانند.

فرمانده انتظامی جم علاوه بر اینها توانست تعاملی مثبت و دو سویه را با مسئولان ارشد شهرستان در عرصه اجرا و قضا رقم زند که در سایه آن رضایت مندی ها نیز از وضعیت انتظامی شهرستان بهبود بخشید.

گراوند در شرایطی مدیریت شهرستان را به عهده گرفت که مردم و شوراها و حتی برخی مسئولان شهرستان نگرانی های جدی از وضعیت امنیت شهرستان در بحث سرقت ها و برخی دغدغه های دیگر داشتند و سه سال حضور گراوند توانست اعتماد آسیب دیده مردم شهرها و روستاها را به حافظان امنیت ترمیم کند.

حل و فصل سریع پرونده های قتل رخ داده در شهرستان از گراوند چهره ای مدبر عیان ساخت و بخشی از این موفقیت مرهون ویژگی های شخصیتی این مدیر بود.

ارتباط موثر با رسانه ها را از دیگر نکات مثبت شخصیتی گراوند می توان برشمرد.

عملکرد فرمانده انتظامی جم قطعا بدون عیب و نقص نبوده اما به نظر می رسد انتظارات مردم را در سطح قابل قبولی برآورده ساخته است.

و امروز سرهنگ سید علی مهدیان به عنوان فرمانده انتظامی جدید جم، مسئولیتی سخت بر عهده دارد تا روند مطلوب کنونی را تداوم و شتابی بیش از این بخشد و این امر ناشدنی است مگر به غلبه نگاه مردم مدارانه و همدلانه بر نگاه صرف امنیتی و انتظامی …

برای فرمانده جدید جم روزهایی خوب و امن آرزومندیم.

۴ دیدگاه

  سلام، مصطفی جان حداقل عکس سرهنگیشو میزدی نه سرگردی
  ۱  ۱
  پاسخ

  سلام با آرزوی توفیق و سر بلندی برای جناب سرهنگ گرواند از فرماندهان دلسوز که مهم ترین اصل برای ایشان رضایتمندی مردم از نیرو انتظامی بود..
  ۳  ۰
  پاسخ

  با سلام…بابت تغییر تصویر سرهنگ ممنون ، تشکر مصطفی جان…با آرزوس سلامتی و توفیق روز افزون برای سرهنگ گراوند
  ۱  ۰
  پاسخ

  درود بر این فرمانده شجاع و غیور واقعا در پی این سه سال بخوبی امنیت را به مردم شهرستان جم هدیه داد ایران ما باید به خود ببالد که چنین فرزندانی اینگونه با اخلاص و بدون هیچگونه چشمداشتی به مردم خود خدمت می کند. برای این شخصیت دوست داشتنی در ادامه ی راه آرزوی توفیق همراه با سربلندی آرزومندیم.
  ۲  ۰
  پاسخ
دیدگاه‌تان را بنویسید